Zespół

Zespół

Kadra pracowników Stowarzyszenia to zgrany i wykwalifikowany zespół.

Zgodnie z wyznawaną przez nas zasadą ciągłej pracy nad sobą, pracownicy wciąż doskonalą swoje umiejętności i podnoszą kwalifikacje.

Kadrę Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego tworzą:

Krzysztof Marzec – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, specjalista ds. doradztwa gospodarczego. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na wydziale Zarządzania o specjalności Handel i Marketing oraz Wyższej Szkoły Marketingu i Zarządzania w Lesznie na kierunku Zarządzanie i Marketing o specjalności Zarządzanie w Administracji. Konsultant Punktu Konsultacyjnego Krajowego Systemu Usług. 

Jacek Chałupniczak – Konsultant SWPPG. Absolwent studiów II stopnia Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości o specjalności zarzadzanie finansami. Księgowy z wieloletnim doświadczeniem. W Stowarzyszeniu zajmuje się wsparciem w zakresie dotacji i pożyczek. Prywatnie zapalony działkowiec i pasjonat zagadnień związanych z II Wojną Światową.

Hanna Nowakowska – Młodsza Konsultantka ds. wsparcia eksportu. Absolwentka studiów II stopnia Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku biotechnologia oraz I stopnia Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku chemia kosmetyczna. W Stowarzyszeniu zajmuje się współpracą międzynarodową i zagraniczną promocją gospodarki powiatu gostyńskiego. Prywatnie miłośniczka podróży i kuchni wegańskiej.


Miła obsługa oraz jakość merytoryczna świadczonych usług wpływają na zadowolenie naszych Klientów. Satysfakcja i uznanie z ich strony są dla nas motorem napędowym przy podejmowaniu kolejnych wyzwań. Pozytywne opinie klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że spełniamy ich oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu z nami!
mailowo:
 kontakt@gospodarka.gostyn.pl
telefonicznie: 537 007 087
osobiście: ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń