12 września 2018

Promocja firmy za granicą oraz fundusze unijne - spotkanie informacyjne

Zapraszamy Was lub Waszych pracowników na spotkanie informacyjne: PIENIĄDZE NA ROZWÓJ NOWYCH PRODUKTÓW ORAZ PROMOCJA EKSPORTU

W programie:

  • 10.00-10.45 Promocja internacjonalizacji dla wielkopolskich przedsiębiorców. Ekspert z Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera omówi misje targowe, międzynarodowe zamówienia publiczne, wsparcie dla Wielkopolskich Inteligentnych Specjalizacji, programy regionalne i krajowe.
  • 10.45-11.15 Fundusze Europejskie na rozwój firm - aktualne możliwości uzyskania wsparcia. Ekspert z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Poznaniu omówi projekty, do których rekrutacja zaczyna się jesienią, m. in. w zakresie ułatwianie wdrożeń produktów zaprojektowanych specjalnie dla marki danego przedsiębiorstwa (m. in. branża meblowa, tekstylna, ślusarstwo i inne przedsiębiorstwa produkcyjne).
  • 11.15-12.00 Finansowanie eksportu przy użyciu Pożyczki Ekspansja i inne działania dla eksportu. 
    Eksperci z Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju omówią działania WFR w obszarze promocji eksportu a także warunki uzyskania Pożyczki Ekspansja - środków od 500 000 zł do wykorzystania w celach wzrostu sprzedaży za granicę.
    W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań, eksperci zostaną również po wydarzeniu aby udzielić indywidualnych konsultacji.

Na spotkanie zaprasza: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolskim Funduszem Rozwoju.

Spotkanie jest darmowe, prosimy o uprzednią rezerwację miejsc.

https://eksport.evenea.pl/