Laureaci

Laureaci

Debiut Biznesu 2020

KPMP Krzysztof Przybylski

Debiut Biznesu 2019 

FARMA SERONADA
Grzegorz Junatowski

Debiut Biznesu 2018 LigiHalowe.pl S.C.
A.Świerzewski, B.Gendera

Wyróżnienie

Debiuty Biznesu 2018 

NORBI BODY REVOLUTION
Studio Treningu Personalnego Norbert Wojtkowiak
wyróżnienie za ciekawe działania marketingowe
Debiut Biznesu 2017 EKO-ROL P. T. S. Ratajczak S. C.
Piotr Ratajczak i Szymon Ratajczak

W 2020 roku, trzeciej edycji konkursu, czyli w Debiutach Biznesu 2020 udział wzięło 21 firm, do grona finalistów weszło 20 przedsiebiorstw:

  • "KPMP" Krzysztof Przybylski
  • Psiapsiółka - Salon Pielęgnacji i Strzyżenia psów Katarzyna Polerowicz
  • PHU ARTIS Patrycja Ormańczyk
  • MT English Marcin Teodorczyk
  • EKO-TRANS Tomasz Andrzejczak
  • Relacje-Inspiracje Beata Grzegorzewska
  • Maria Górska Fotografia
  • Łukasz Dolata Firma Usługowo-Ślusarska
  • Akademia Ruchu zvINNA sp. z.o.o
  • MIKOŁAJ PAWLAK TECHNIKA AUDIOWIZUALNA
  • Energia Aleksandra Plewa
  • Sandra SASA Kuźniak
  • "DOMOWE KIERZKI" kwiaciarnia Dominika Giermaziak
  • Instalatorstwo Elektryczne Tomasz Fornalik
  • LivMed Kosmetologia Medyczna Sylwia Jagodzik
  • JM-Trans Jarosław Juskowiak
  • Zielony Składzik Joanna Szczepecka
  • Ekoenergetyka Piotr Małecki
  • Kredens Aldona Kusik
  • GEODEZJA I GEOINFORMATYKA Anna Turbańska-Guźniczak

Tytuł Debiut Biznesu 2020 trafił do rąk firmy KPMP Krzysztof Przybylski

W 2019 roku, trzeciej edycji konkursu, czyli w Debiutach Biznesu 2019 udział wzięło 21 firm, do grona finalistów weszło 20 przedsiebiorstw:

  • Megi Małgorzata Cichowska
  • Tomasz Zjeżdżałka USŁUGI INSTALACYJNE, CO, WOD. - KAN. I GAZ.
  • ATT Studio Anna Teodorczyk-Twardowska
  • Kraina Słodkości Daria Pracownia Cukiernicza Daria Kulczak
  • Gabinet Kosmetyczny CarolajnS Karolina Jankowska
  • Elektro-migo Łukasz Andrzejczak
  • EnergIza Izabela Olejniczak
  • Foto-Smile Agnieszka Borowczyk
  • PHU Artur Matuszak
  • Duśkowe Animacje Magdalena Czarnecka Wojtkowiak
  • Auto Kosmetyka Katarzyna Zaremba
  • Rehateam Jakub Klimański
  • DANCE ART & YOGA STUDIO Ewa Janowska
  • PHU VITO Witold Stodolny
  • OGRODEX MAŁGORZATA SIBIAK
  • Farma Seronada Grzegorz Junatowski
  • Firma produkcyjno - usługowa P.S. Paulina Smektała
  • Cukiernio Piekarnia Monika Sikora
  • Autorska Pracownia Wnętrz Przemysław Kaczmarek
  • Auto Serwis Przemysław Nowacki

Tytuł Debiut Biznesu 2019 trafił do rąk firmy FARMA SERONADA Grzegorz Junatowski

W 2018 roku, drugiej edycji konkursu, czyli w Debiutach Biznesu 2018 udział wzięło 8 firm, do grona finalistów weszło 7 przedsiębiorstw:

  • NORBI BODY REVOLUTION Studio Treningu Personalnego Norbert Wojtkowiak
  • Zaczarowana Piwnica w Rynku Fabiana Majewska
  • FUNFIT Marta Mazurczak
  • LigiHalowe.pl S.C. A.Świerzewski, B.Gendera
  • Pracownia Florystyczna Julita Krause
  • SAMM FIRMA USŁUGOWA Sebastian Goszczyński
  • PPHU Motkownia Ewa Wechmann-Kochan

Kapituła Konkursu przyznała tytuł Debiutu Biznesu 2018 firmie LigiHalowe.pl S.C. A.Świerzewski, B.Gendera oraz przyznała wyróżnienie za ciekawe działania marketingowe firmie NORBI BODY REVOLUTION Studio Treningu Personalnego Norbert Wojtkowiak

W 2017 roku, w pierwszej edycji konkursu „Gostyńskie Debiuty Biznesu” udział wzięło 7 przedsiębiorstw z powiatu gostyńskiego

  • Masaż i Kosmetyka Anna Konieczna
  • Consulting Prawa Żywnościowego i Jakości Cecylia Pożegowiak
  • EKO-ROL P. T. S. Ratajczak S. C. Piotr Ratajczak i Szymon Ratajczak
  • BEFUTURE Kamil Jędryczka
  • LIGIHALOWE.PL S.C. A. Świerzewski, B. Gendera
  • Przedsiębiorstwo Handlowe Organica Katarzyna Mazurek
  • Tabasco „Pizzeria 105” Joanna Frąckowiak

Tytuł Gostyńskiego Debiutu Biznesu otrzymała firma EKO-ROL P. T. S. Ratajczak S. C. Piotr Ratajczak i Szymon Ratajczak