Pasek nawigacyjny

Strona główna DEBIUTY BIZNESU 2017

Gostyńskie Debiuty Biznesu 2017

Konkurs "Gostyńskie Debiuty Biznesu 2017"

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza do udziału w I edycji konkursu o tytuł „Gostyńskiego Debiutu Biznesu 2017”. Partnerami w konkursie są Gmina Gostyń oraz Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu.

Konkurs skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu Powiatu Gostyńskiego, funkcjonujących najwcześniej od 01.01.2015 roku.

Ideą konkursu jest promocja lokalnych, młodych stażem, ale jednocześnie przyszłościowych firm
, które wyróżniają się na rynku.

W ramach konkursu laureatowi zostanie przyznany tytuł "Gostyńskiego Debiutu Biznesu 2017". Ocenie będzie podlegał pomysł na biznes, działania firmy, technologie i innowacyjność w firmie oraz wpływ działalności firmy na otoczenie.

Formularze konkursowe przyjmowane będą od dnia 18 września 2017 r. do 16 października 2017 r. w biurze stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3, Gostyń) w godzinach 7.30-15.30.

W celu poznania szczegółów konkursu zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 65 572 07 54 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Dokumentacja konkursowa

- Regulamin konkursu - pobierz

- Formularz konkursowy - pobierz

- Karta oceny formalnej - pobierz

- Karta oceny merytorycznej - pobierz

 

Konkurs współfinansowany jest ze środków Gminy Gostyń w ramach zadania Centrum Wspierania Biznesu