Pasek nawigacyjny

Strona główna Porozmawiajmy o biznesie!

Porozmawiajmy o biznesie!

 

Pracujesz na etacie ale chciałbyś coś zmienić? Myślisz o założeniu własnej firmy ale nie masz pomysłu ani kapitału na start? Jesteś pełnoetatową mamą ale chciałabyś zarabiać pieniądze nie poświęcając na to zbyt wiele czasu? Skończyłeś szkołę średnią i nie wiesz co dalej? Prowadzisz biznes i zastanawiasz się jak zbudować trwałe relacje w zespole?

Na te i inne pytania uzyskasz odpowiedź na kolejnym spotkaniu z cyklu Porozmawiajmy o biznesie! Naszym gościem będzie  Anna Banaszkiewicz, która od pięciu lat prowadzi z sukcesem zespoły w network marketingu.

Termin spotkania: 24 maja 2018 (czwartek)

Miejsce spotkania: Sala Szkoleniowa Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3, Gostyń)

Formularz zgłoszeniowy: Porozmawiajmy o biznesie (pobierz)


Spotkania z praktykami biznesu są okazją do poznania lokalnego środowiska biznesowego, wzajemnej wymiany doświadczeń i poglądów. Podczas zaplanowanej dyskusji uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań w interesujących ich kwestiach.

Spotkanie skierowane jest głównie do osób rozpoczynających działalność i będących w początkowej fazie rozwoju firmy, a także do wszystkich osób zainteresowanych tematem spotkania. 

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 22.05.2018 r. do godziny 15.30. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego – na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Uwaga! Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona.