Pasek nawigacyjny

Strona główna Bezpłatne szkolenie "Skuteczne zarządzanie firmą - osiągnięcie zamierzonego celu"

Bezpłatne szkolenie "Skuteczne zarządzanie firmą - osiągnięcie zamierzonego celu"

Chcesz poznać istotę i funkcję skutecznego zarządzania? Czy wiesz jakie są najczęstsze błędy popełniane podczas zarządzania firmą? Chcesz dowiedzieć się o systemach zarządzania, czym jest 5-S oraz o praktycznym zastosowaniu modelu CANVAS i analiz strategicznych przedsiębiorstw?

Szkolenie współfinansowane ze środków Gminy Gostyń w ramach zadania „Centrum Wspierania Biznesu”.

Termin spotkania: 11 października 2017 r. (środa), godz. 09:00 – 15.00

Miejsce spotkania: Sala szkoleniowa Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3 – deptak)

Formularz zgłoszeniowy  "Skuteczne zarządzanie firmą - osiągnięcie zamierzonego celu" (11.10.) - pobierz

Uczestnicy szkolenia uzyskają i pogłębią wiedzę z zakresu metod i technik skutecznego zarządzania firmą, w tym efektywności wykorzystania zasobów, i osiągnięcia zakładanych rezultatów. Zostaną przybliżone optymalne systemy zarządzania przy wykorzystaniu praktycznych i sprawdzonych narzędzi. Bezpośrednie ich odniesienie do studiów przypadków umożliwi ich łatwą adaptacje we własnej firmie m.in. poprzez analizę uwarunkowań organizacyjnych i wykorzystaniu potencjału przedsiębiorstwa.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 10.10.2017 r. do godziny 15.30. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego – na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  .

Uwaga! Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona.  

 

Zapraszamy ! 

 

Pasek nawigacyjny

Strona główna Bezpłatne szkolenie "Skuteczne zarządzanie firmą - osiągnięcie zamierzonego celu"

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości