Pasek nawigacyjny

Strona główna Własna firma – od pomysłu do biznesu

Własna firma – od pomysłu do biznesu

Masz pomysł na biznes? Chcesz stworzyć firmę, o której od dawna marzyłeś i która pozwoli Ci realizować Twoje pasje oraz plany? Nie wiesz od czego zacząć?

Przyjdź na bezpłatne szkolenie podczas którego poznasz wady i zalety prowadzenia własnego biznesu.  Dowiesz się też jak sprawnie zarejestrować własną firmę.

Szkolenie współfinansowane ze środków Gminy Gostyń w ramach zadania „Centrum Wspierania Biznesu”.

Termin spotkania: 29 sierpień 2017 r. (wtorek), godz. 09:00 – 15.00

Miejsce spotkania: Sala szkoleniowa Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3 – deptak)

Formularz zgłoszeniowy " Własna firma – od pomysłu do biznesu " – (29.08) – pobierz


Dzięki szkoleniu założenie własnej firmy nie będzie już wielkim znakiem zapytania, natomiast stanie się wyzwaniem, dzięki któremu przyszły przedsiębiorca będzie mógł się rozwijać, a sama praca stanie się przyjemnością.

Szkolenie skierowane jest głównie do osób rozpoczynających działalność i będących w początkowej fazie rozwoju firmy, a także do wszystkich osób zainteresowanych tematem spotkania. 

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 25.08.2017 r. do godziny 15.30. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego – na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Uwaga! Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona.