Pasek nawigacyjny

Strona główna Porozmawiajmy o biznesie...

Porozmawiajmy o biznesie...

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatny cykl spotkań pn. „Porozmawiajmy o biznesie”, na które zapraszani będą gostyńscy przedsiębiorcy sukcesu. Spotkania będą okazją do poznania lokalnego środowiska biznesowego, wzajemnej wymiany doświadczeń i poglądów oraz dyskusji.

Gościem pierwszego spotkania będzie Pan Piotr Giermaziak – właściciel  firmy Netbox w Gostyniu

Termin spotkania: 29 maja 2017 r. (poniedziałek), godz. 16:00 – 18.00

Miejsce warsztatów: Sala szkoleniowa Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3 – deptak)

Formularz zgłoszeniowy " Porozmawiajmy o biznesie " – (29.05) – pobierz


Podczas spotkania będzie możliwość wysłuchania gotowych inspiracji z życia przedsiębiorcy, jak skutecznie działać, aby odnosić sukcesy i zmotywować się do działania. W trakcie zaplanowanej dyskusji uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań w interesujących ich kwestiach.

Spotkanie skierowane jest głównie do osób rozpoczynających działalność i będących w początkowej fazie rozwoju firmy, a także do wszystkich osób zainteresowanych tematem spotkania. 

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 25.05.2017 r. do godziny 15.30. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego – na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Uwaga! Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona.