Pasek nawigacyjny

Strona główna Negocjacje w biznesie!

Negocjacje w biznesie!

Chcesz dobrze przygotować się do negocjacji? Dowiedzieć się, w jaki sposób umiejętnie stawiać pytania, by kontrolować przebieg rozmowy? Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne warsztaty, podczas których poznasz powszechne gry i sztuczki stosowane w negocjacjach.

Termin warsztatów: 22 marca 2017 r. (środa), godz. 09.00

Miejsce warsztatów: Sala szkoleniowa SWPPG (ul. 1-ego Maja 13/3)

Formularz zgłoszeniowy " Negocjacje w biznesie " (22.03) – pobierz


W trakcie szkolenia poznacie swój Styl Myślenia i Styl Działania wg. metody FRIS, oraz ich konsekwencje dla przygotowania się i przebiegu negocjacji. Weźmiecie udział w praktycznych ćwiczeniach z zakresu formułowania celów negocjacyjnych oraz w ćwiczeniach doskonalących umiejętne zadawanie pytań w sytuacjach negocjacyjnych. Dokonacie autodiagnozy słabych i mocnych obszarów emocjonalnych, a także weźmiecie aktywny udział w grze negocjacyjnej.

Szkolenie poprowadzi pani Elżbieta Stelmach – certyfikowany trener FRIS, trener biznesu z dwudziestoletnim doświadczeniem, dyplomowany coach i doradca zawodowy, socjoterapeuta, pedagog, przedsiębiorca, właściciel Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia w Szczecinie.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 20.03.2017 do godziny 15.30. Zgłoszenie można również potwierdzić drogą mailową - na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W tym celu należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Serdecznie zapraszamy.